13 września 2016

#jestemshape

Dołącz do naszej akcji

SHAPE akceptuje  Polki takimi, jakie są.


➠ Dlatego ogłaszamy akcję skierowaną do kobiet! Chcemy Was przekonać, byście lubiły się bardziej i były z siebie dumne.
➠ To przecież nieważne, jaki nosisz rozmiar. Najważniejsze, żebyś dobrze czuła się we własnej skórze. Nie musisz startować w maratonach, żeby czuć satysfakcję 
z tego, w jakiej jesteś formie.
➠ W #JestemShape chcemy razem z Wami przekonać inne kobiety, że zdrowy styl życia to nie dieta czy głodówka, ale racjonalne wybory żywieniowe. Że ruch to nie wyczyn, tylko codzienność, nie przymus, a inwestycja w zdrowie.
➠ Czekamy zarówno na kobiety aktywne, jak i te, które dopiero zaczynają pracę nad formą. Bo #JestemShape mówi ktoś, kto zna swoją wartość. Nie musi mieć rozmiaru „0”, może mieć rozstępy, cellulit, a nawet zadyszkę. Przede wszystkim jednak musi mieć pasję.
➠ Jeżeli zgadzasz się z tym podejściem do życia, weź udział w naszej akcji. Publikuj zdjęcia ze swoich treningów i posiłków na Facebooku i Instagramie z hashtagami #JestemShape #ChallengeShape. I oznaczaj nasze profile na Facebooku @SHAPE i Instagramie @shape.pl
➠ Co miesiąc w naszych mediach społecznościowych będziemy prezentować jedną z Was – tę, która najbardziej nas przekonała, że rzetelnie i konsekwentnie nad sobą pracuje. Że jest najbardziej SHAPE.
➠ Na najlepsze uczestniczki czekają nagrody: profesjonalny pulsometr Mio FUSE.
➠ A także sesja zdjęciowa, którą opublikujemy na naszych łamach i na stronie shape.pl.

Finał I edycji akcji #JestemShape:
21 marca 2017

Czekam na Was!
Edyta Litwiniuk 
redaktor naczelna

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię