3 listopada 2017

Dołącz do Fitness Camp SHAPE!

Jak skutecznie trenować, jak zdrowo jeść i przede wszystkim – jak się do tego wszystkiego zmotywować? Dowiesz się na naszym Fitness Campie!

Już w listopadzie rusza Fitness Camp! Podczas wyjazdu zespół profesjonalnych trenerów SHAPE przeprowadzi autorskie treningi, które pomogą Ci skutecznie zrzucić zbędne kilogramy i odzyskać świetną formę. Pamiętaj, że na Fitness Camp możesz przyjechać sama, ale też z przyjaciółką, z partnerem, a nawet z całą rodziną!

Oprócz treningów, podczas których spalisz mnóstwo kalorii, czekają na Ciebie pomiary ciała wykonane w dniu przyjazdu i wyjazdu, indywidualne zalecenia żywieniowe i wskazówki do treningów. Do tego wykład motywacyjny i z zarządzania stresem, bo balans jest ważny nie tylko w diecie i ćwiczeniach! Odzyskanie równowagi wewnętrznej to pierwszy krok do sukcesu w każdej dziedzinie.

Każdy z uczestników otrzyma welcome pack: kompaktowy miniblender Philips, dzięki któremu błyskawicznie przygotujesz napakowane witaminami koktajle. To doskonała alternatywa dla kupowanych w biegu batonów, słodkich bułek i napojów. Nie masz pomysłów na koktajl? W welcome packu znajdziesz też książkę z przepisami Agaty Ziemnickiej-Łaskiej – dietetyczki i ekspertki żywieniowej Philips. Oprócz tego dostaniesz lekkie i doskonale zamortyzowane buty New Balance, przeznaczone do aerobiku dynamicznych treningów na siłowni. Na Fitness Campie – jak znalazł!

Na koniec pobytu otrzymasz Certyfikat Fitness Camp SHAPE.

Nie może Cię zabraknąć – zgłoś się na Fitness Camp TUTAJ!

KIEDY:

19-22 listopada 2017 r.

GDZIE:

HERBARIUM HOTEL&SPA****

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię