22 października 2017

Anna Lewandowska pokazała ciążowe selfie [FOTO]

Niesie za sobą ważne przesłanie!

Chociaż od porodu minęło już kilka dobrych miesięcy, Anna Lewandowka dopiero teraz pochwaliła się w sieci zdjęciem ciążowego brzuszka. Jest on lekko widoczny na okładce jej płyty DVD z zestawem ćwiczeń dla kobiet w ciąży, jednak nie w całości. Dopiero teraz Ania wrzuciła takie zdjęcie, na którym go widać. Fitnesska przedstawiła trzy etapy: przed ciążą, w trakcie oraz po. 

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem

 

 

TRZY MARZENIA Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary️. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach... Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA. Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości. Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO. Trzecim jest zachowanie równowagi. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym. Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko. ️Trzy zdjęcia, ️trzy marzenia, ️trzy wnioski. Dbajcie o siebie. Zachowajcie równowagę. Realizujcie swoje plany. #healthy #healthymom #healthypregnant #annalewandowska #dream #healthyplanbyann THREE DREAMS The picture you see below shows me before pregnancy, during pregnancy and after the birth of Klara. Some will see my belly in different sizes, others active athlete, and others will focus on the emotions shown. But for me this photo shows the most important dreams. I always wanted to have a baby. And while pregnancy is challenging in terms of body and mind, having a child is one of the most beautiful things that I have encountered. Klara is teaching me, motivates me for development, reminds me of important things in life. This photo shows my very first dream – BEING A MUM.... More... www.hpba.pl

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

 

 

- Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach... Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA. Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała - komentuje pod zdjęciem Lewandowska.

 

- Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcie pokazuje moje pierwsze marzenie - BYCIE MAMĄ. Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży - dodaje.

 

 

 

- Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości. Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO. Trzecim jest zachowanie równowagi. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym - komentuje Ania.

 

 

 

 

- Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko. Trzy zdjęcia, trzy marzenia, trzy wnioski. Dbajcie o siebie. Zachowajcie równowagę. Realizujcie swoje plany - dodaje na koniec trenerka.

 

 

 

Za nami VI warsztaty "Healthy ciąża", które prowadziłam jak zawsze z @edytalitwiniuk.pl . ️ To dla mnie szczególna edycja, gdyż po raz pierwszy prowadzę je jako mama Z warsztatów mogły skorzystać zarówno Panie będące w ciąży, jak i przygotowujące się do tego pięknego okresu. Było kameralnie, sympatycznie i niemal rodzinnie. Dziękujemy @highlevelcenter , za gościnę, a niezawodnemu @freshplate_catering za przepyszne przekąski. Każda z przyszłych mam otrzymała welcome pack z niespodziankami, w których znalazły się Whisbear – Szumiący Miś @whisbear_poland , pyszności @foods_by_ann , moja książka „Healthy Mama, poradnik zdrowej mamy”, płyta „Healthy Mom by Ann” oraz najnowszy numer magazynu @shape.pl . Tematyka warsztatów, obejmowała teoretyczne zagadnienia : ️Jak przygotować się do ciąży? ️Jakie badania wykonać przed ciążą? ️Żywienie kobiet przed ciążą, w trakcie ciąży i po ciąży. ️Odpowiednia suplementacja w ciąży. ️Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży. ️Jakie badania wykonać podczas ciąży? ️Dlaczego warto przygotować się aktywnie do porodu? ️Wpływ ćwiczeń na organizm kobiety w ciąży ️Wpływ ćwiczeń na organizm płodu i stan noworodka ️Wpływ ćwiczeń na przebieg ciąży, porodu i połogu ️Zagrożenia podczas aktywności fizycznej ciężarnych ️Wskazania i przeciwwskazania ACOG ️Zasady ćwiczeń w ciąży. ️Dlaczego nie warto stosować diet odchudzających i głodówek? ️Jak ćwiczyć by osiągnąć swój cel? ️Rozszczep mięśni brzucha. ️Fakty i mity żywieniowe. ️W jaki sposób „odchudzić” kuchnię? ️Jakie produkty wyeliminować ze swojego jadłospisu i czym je zastąpić? ️Jak zrezygnować ze słodyczy? ️Jak radzić sobie z napadami głodu i podjadaniem? ️Jak się zmotywować? ️Jak wrócić do formy po ciąży? Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wspólnie spędzony czas To co, kiedy kolejne warsztaty??????? #healthyciaza #healthymom #hpba #healthyteam #edytalitwniuk #annalewandowska #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

 

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię