22 października 2017

Demi Lovato szczerze o swojej bulimii [FOTO]

Piosenkarka pokazała zdjęcie z tamtego okresu!

Tags: demi lovato
Amerykańska gwiazda w dokumencie Simply Complicated przyznała się do problemów z zaburzeniami odżywiania. Na bulimię zachorowała po rozstaniu ze swoim chłopakiem, Wilmerem Valderrama.         

Walka Demi Lovato z bulimią


Tragedia zaczęła się po zakończeniu związku. Celebrytka nie umiała sobie z tamtą sytuacją poradzić i niestety odbiło to się na jej zdrowiu. Oprócz zaburzeń odżywiania, cierpiała na brak samoakceptacji oraz miała problemy z substancjami odurzającymi. 

 

Teraz Demi postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instastory zdjęciem porównawczym z najgorszym etapem bulimii i stanem obecnym. Warto dodać, że samą grafikę stworzył jej fan. Ta, na tyle jej się spodobała, że postanowiła wrzucić ją do sieci. Demi nie wstydzi się już tak bardzo tamtego okresu. 

 

 

- To jest codzienna walka ze sobą - przyznała w wideo gwiazda.

 

- Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to, że po prostu to, że muszę walczyć i dążyć do celu, którym jest całkowita wolność - dodaje. 

 

Celebrytka rozpoczęła terapię prawie 6 lat temu. Wierzy, że pełne wyzdrowienie jest możliwe. 

 

 

VegASS

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

- Teraz czuję się szczęśliwa i zdrowa - mówi piosenkarka. 

 

- W swoim najgorszym okresie ze zdjęcia czułam się pusta w środku. Żeby zaspokoić tę pustkę, sięgałam po jakąś osobę, substancję, czy zachowanie - dodaje. 

 

 

: @angelokritikos

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

 

- Bycie trzeźwym było z początku bardzo trudne. Kiedy szłam na odwyk po jakimś czasie znowu wracałam do wcześniejszych nawyków. Teraz czasem jest łatwiej, a czasem trudniej i okazjonalnie powtarzam te rzeczy - mówi Levato. 

 

Piosenkarka dodaje także, że w marcu 2017 roku minęło 5 lat od jej całkowitej trzeźwości. Tym samym komentuje, że jeśli mogła sobie poradzić z tamtym nawykiem, poradzi sobie także z bulimią.

 

 

#TellMeYouLoveMe demilovato.co/applemusic @applemusic

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

 

Niesamowite jest to, że gwiazda uważana jest za jedną z najbardziej seksownych kobiet na świecie. Demi jest wysportowana i jak sama przyznaje, lubi sport. Myślicie, że problem braku akceptacji i zaburzenia poglądu własnego ciała dotyczą większości znanych osób?

 

 

: @angelokritikos

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię