11 września 2016

ARTIS Wellness Club

Nowy wymiar klubu fitness

ARTIS Wellness Club to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. ARTIS powstał dla ludzi, którzy wierzą w ideę wellness i chcą w świadomy sposób osiągać stan równowagi organizmu. ARTIS Wellness Club to klub klasy premium, jedyny taki klub w Polsce.

ARTIS Welness Club wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klubowicza. Na starcie każdy z nich przechodzi specjalistyczny wywiad z trenerem personalnym, dzięki czemu trener jest w stanie poznać jego oczekiwania i dobrać taki program treningowy, by im sprostać jak najlepiej. Po wywiadzie następuje przegląd możliwości, tak, by trening nie był wymęczający a ćwiczenia możliwe do wykonania. Wtedy Klubowicz otrzymuje spersonalizowany plan treningowy, wg którego powinien ćwiczyć, by osiągnąć swoje cele. Ale że nie samym treningiem człowiek żyje, po wszystkim może korzystać ze strefy SPA, tak by zrelaksować się i zregenerować siły.

Jesteś fanem zajęć fitness? Świetnie! ARTIS Welness Club oferuje szeroką gamę zajęć, wśród których każdy znajdzie odpowiednie dla siebie- są to między innymi:

  • Zajęcia wzmacniające i modelujące ciało – Cellustop, Body Shape, Fit Ball, ABT, TMT
  • Zajęcia budujące kondycję i siłę o wyższej intensywności - Fat Burning, Tabata, Zumba, Latino
  • Zajęcia mentalne i relaksujące - Joga, Pilates, BodyArt, Stretching, Zdrowy Kręgosłup.
  • Zajęcia dla kobiet w ciąży i pozwalające utrzymać dobrą formę po ciąży.
  • Zajęcia ruchowe dla dzieci w formie zabawy, dostosowane do wieku i możliwości.

Na amatorów nowinek technologicznych również czeka wiele atrakcji!  Pierwsza z nich to urządzenia cardio wyposażone w multimedialne ekrany, pozwalające m.in. na przeglądanie stron internetowych, dostęp do aplikacji YouTube, Facebooka, Angry Birds, Skype i wiele, wiele więcej. Klub udostępnia ponadto specjalną aplikację ARTIS Club, dzięki której można stworzyć swój uniwersalny dziennik treningowy, w którym zapisywane będą treningi, kontrolowane postępy oraz oraz dostępne będą programy treningowe przygotowane przez trenera. Wisienką na torcie są ekrany dotykowe zamontowane przy maszynach siłowych pokazujące prawidłowy zakres ruchu i liczące wykonane powtórzenia.

Jesteś mamą przedszkolaka? Nie musisz rezygnować z treningów! Zabierz go ze sobą do ARTIS Wellness Club! Klub oferuje bezpłatną opiekę nad dzieckiem podczas treningów.   Strefa dla dzieci to ponad 30 m2 specjalnie przygotowanej przestrzeni, w której dzieci miło spędzą czas pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Artis Wellness Club to:
- 1600 m2 powierzchni Klubu;
- 45 urządzeń cardio;
- strefa SPA z sauną i zabiegami relaksująco-upiększającymi;
- 50 urządzeń siłowych;
- 5 stref treningowych;
- strefa spotkań;
- strefa dla dzieci
- nieskończenie wiele możliwości treningu!

 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię