13 września 2017

Ariana Grande nową ambasadorką Reebok

Marka ogłosiła dzisiaj długoterminową współpracę z gwiazdą!

Marka Reebok ogłosiła dziś nawiązanie długoterminowej współpracy z międzynarodową gwiazdą oraz ikoną współczesnej kultury - Arianą Grande! Artystka weźmie udział w tworzeniu kolekcji marki Reebok skierowanych do nowego pokolenia trendsetterów. 

Ariana Grande jest ceniona na całym świecie nie tylko za swój talent i osiągnięcia muzyczne, ale również za wyjątkowy styl. Dzięki temu stała się głosem setek tysięcy osób, które każdego wieczoru zapełniają sale i stadiony na jej koncertach oraz śledzą jej życie w mediach społecznościowych. Piosenkarka została nową, globalną ambasadorką marki Reebok, która tak jak ona nie boi się wyzwań, łącząc w swoich kolekcjach świat sportu ze światem mody.

 

Thailand, I'm in love with you. Thank you so much, Bangkok!!

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

Ariana Grande. Dieta i trening gwiazdy [FOTO PRZED I PO]

Marka Reebok jako pierwsza w swojej branży postawiła kobiety i ich potrzeby na pierwszym miejscu, stając się pionierem ruchu fitness w latach 80. Do dziś Reebok inspiruje oraz zachęca kolejne pokolenia do stawania się najlepszą wersją siebie - począwszy od tego w co się ubiera ją, kończąc na ostatniej kropli potu wylanej na siłowni.

Ariana Grande to przede wszystkim wyjątkowa osobowość, pewna siebie i nieustraszona kobieta, która nie zmienia się, gdy gasną światła kamer. To właśnie jej szczera i autentyczna postawa skłoniły Reebok do wyboru artystki na ambasadorkę i współtwórczynię tego co, marka zaprezentuje w nadchodzącym roku.

- Tak jak Reebok, stanowczo popieram tych, którzy nie boją się wyrażać siebie, podkreślają swoją indywidualność i przekraczają granice swoich możliwości. Przesłanie marki zachęcające do bycia pewnym siebie oraz ciągłego samodoskonalenia jest zgodne z tym, jak sama staram się żyć. Jestem zaszczycona, że mogę być ambasadorką firmy, której misją jest inspirowanie ludzi do stawania się najlepszą wersją siebie - powiedziała Ariana Grande.
 

 

four more ️ see you tonight, Brisbane ️

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Jesienno-zimowa kolekcja kobieca marki Reebok prezentowana przez Ariane Grande jest dostępna na stronie reebok.com.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię