25 sierpnia 2017

Druga edycja Summer Day & Night Lake Park Wilanów już 26 sierpnia

Nie może Cię tam zabraknąć!

Nie musicie wyjeżdżać z miasta, by oderwać się od codziennej rutyny i poczuć wakacyjny klimat. Wystarczy odwiedzić jedną z podwarszawskich dzielnic, a w niej Lake Park Wilanów, czyli centrum aktywnego relaksu. W najbliższą sobotę już po raz drugi widzimy się tam na Summer Day & Night.

Ponownie będzie czekała na Was strefa sportu, w której będziecie mogli zagrać w siatkówkę plażową, piłkę nożną, czy badmintona. Pod okiem instruktorów z Golf Parks Poland zagracie w golfa, ale również będziecie mieli możliwość wygrania zaproszenia na strzelnicę golfową. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Wake Life, podczas którego odbędą się pokazy wake’a team riderów z ekipy marki Świnie. Miłośnicy wakeboarding’u będą mogli skorzystać z wodnego wyciągu i pod ich okiem szkolić swoje umiejętności.

Dla miłośników mody przygotowano selekcję marek z ubraniami, dodatkami i biżuterią. Kupicie między innymi modne i kolorowe espadryle od Toms, t-shirty od Dash My Buttons i Heroesque, legginsy od Jungmob, czy okulary przeciwsłoneczne od Cheapo.

Jeśli bardziej od mody interesuje Was sztuka koniecznie sprawdźcie przenośną Galerię Sztuki Współczesnej. Tym razem swoją selekcje obrazów przygotowała galeria White Space Auction oraz Officyna.

Nowością wydarzenia będą warsztaty kulinarne autorstwa The Cold Pressed Juices - dziewczyny pokażą na nich, jak przygotowywać smoothie bowle i zdrowe desery.

Na fanów motoryzacji będzie czekać specjalna strefa przygotowana przez naszego partnera Dealera Audi Krotoski-Cichy Warszawa, gdzie będziecie mogli zapoznać się z najmowymi modelami Audi i skorzystać z jazd testowych Audi Q5 i Audi Q7.

Wieczorem zapraszamy na imprezę klubową!

Więcej informacji w wydarzeniu na facebook.com


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię