24 sierpnia 2017

MARGARET - szczerze o swojej diecie i sporcie!

Czy płaski brzuch ma w genach?

Tags: taniec gwiazdy
Margaret to 26-letnia piosenkarka i blogerka, z wykształcenia projektantka mody. Znana jest z platynowej burzy włosów, zwariowanych dodatków i oryginalnych stylizacji – we wszystkich prezentuje się znakomicie, co jest zasługą urody i szczupłej sylwetki. Czy płaski brzuch kosztuje ją wiele wysiłku?

Margaret przyznaje, że figurę dostała w genach. Ale tak jak każda z nas, ma swoje mniej i bardziej szczupłe momenty:
– Kiedy po zimie okazuje się, że mam „bok” tu i tam, bo się objadałam, przychodzi mi do głowy myśl, że jednak jestem tym, co jem. Wtedy np. zaczynam dietę z pudełka i pilnuję, żeby było zdrowo.

Piosenkarka podchodzi do swojej diety coraz bardziej refleksyjnie.
– Ostatnio mam przemyślenia niezwiązane z sylwetką i wyglądem, tylko z poczuciem krzywdzenia ekosystemu. Dlatego staram się jeść mniej mięsa i wybierać takie ryby, których zasoby za bardzo nie ucierpią. A oprócz tego bardzo lubię sałatki, awokado, pomidorki i świeżo wyciskane soki. A rano zaczynam oczywiście od wody z cytryną.

Czy sobie czegoś odmawia? 
– Oczywiście miewam zachcianki i zanim nadejdzie ten okres, że zaczynam się odchudzać, faktycznie te makarony i pizze to jest coś, co nie za dobrze działa na mój organizm. 

A jak już się odchudza...
– Dwa lata temu chodziłam na siłownię, rok temu biegałam, ciekawe, co za rok wymyślę! Ale istnieje jedna rzecz, którą robię przez cały czas – to tańczenie, które jest niezbędne w mojej pracy. Bieganie też mi się podoba, bo włączam sobie muzykę i zbieram myśli, gdzieś tam głowa też się wietrzy. Natomiast na siłownię nie mogę chodzić, jest tam za dużo ludzi, wszystko jest bardzo mocno skupione na ciele. Gdy zaczynam dbać o siebie, to chciałabym zatroszczyć się też o zmysły, a siłownia mi w tym przeszkadza. Teraz chciałabym pochodzić trochę na jogę, bo to dla mnie sposób na wyciszenie ducha w połączeniu z ciałem.
Fot. Wojciech Gruszczyński

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię