23 sierpnia 2017

Przewodnik po przekąskach dla aktywnych

Co jeść przed lub po treningu?

Styl życia jaki prowadzimy wpływa na nasze zdrowie i dietę. Będąc osobami aktywnymi fizycznie, dużą wagę przywiązujemy do jedzenia zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Potrzebujemy szybkich przekąsek, które zapewnią nam siłę i energię na cały dzień, pamiętajmy o tym aby przekąski dostosowane były do wykonywanych przez nas codziennych aktywności. 

Podjęcie wyzwania, jakim jest regularna aktywność i racjonalne odżywianie, nie od razu przychodzi z łatwością. Wymaga to często silnej woli i determinacji. Całe szczęście, w tym wszystkim pomagają nam produkty, które dzięki swoim właściwościom odżywczym i dobrym składom, wspierają nas w swoich postanowieniach. Takim produktem jest nowa linia batonów zbożowych BA! Zero dodatku cukru, które w trosce o nasze zdrowie nie zawierają syropu glukozowego, tłuszczów utwardzonych oraz cukru.


Jakie przekąski wybierać?


Podczas dnia pełnego aktywności, w formie przekąski doskonale sprawdzają się suszone owoce i orzechy np. śliwki, morele, migdały lub orzechy włoskie. Już kilka sztuk bakalii zjedzonych w ciągu dnia doda nam energii do dalszej pracy, czy naładuje organizm po aktywnym treningu. Coraz częściej popularną formą przekąski stają się również batony zbożowe. Nowe produkty z linii Bakalland BA! wzbogacone są popularnymi SuperFoods (quinoa, amarantus, chia) oraz najwyższej jakości owocami. To odpowiedź na potrzeby osób świadomie wybierających przekąski, chcących urozmaicić swoją dietę smacznymi, wysokobłonnikowymi produktami.

3 wyjątkowe smaki batonów 


Batony BA! Zero dodatku cukru to kompozycja pięciu zbóż: owsa, pszenicy, jęczmienia, żyta i ryżu w trzech wariantach smakowych: BA! 5 zbóż Truskawka & Quinoa, BA! 5 zbóż Wiśnia & Amarantus oraz BA! 5 zbóż Kokos & Chia. Batony zawierają dodatek naturalnego błonnika – inuliny, wytwarzanej z korzenia cykorii, która wspiera funkcjonowanie korzystnej mikroflory układu pokarmowego (Bifidobacterium).

BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Truskawka & Quinoa (30 g)
Nowy baton Bakalland BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Truskawka & Quinoa to kompozycja 5 chrupkich zbóż z aromatyczną truskawką, wzbogacona dodatkiem komosy ryżowej (quinoa). Porcja zawiera 113 kcal.

 

 

 

 

 

BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Wiśnia & Amarantus (30 g)
Baton BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Wiśnia & Amarantus jest kompozycją 5 chrupkich zbóż ze słodko-kwaśną wiśnią z dodatkiem ziarna amarantusa. Porcja zawiera 112 kcal.

BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Kokos & Chia (30 g)
Baton Bakalland BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Kokos & Chia to innowacyjna kompozycja, będąca połączeniem chrupkich zbóż z kokosem i nasionami chia (szałwia hiszpańska). Porcja zawiera 120 kcal.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię