28 sierpnia 2017

Selfie Pink odciągającej pokarm jest hitem w sieci [FOTO]

Gwiazda znowu zszokowała swoim #momlife!

Tags: fit mama pink
Piosenkarka Pink chce być postrzegana jako bardzo normalna i rodzinna osoba. Od czasu urodzenia dwójki dzieci na Instagramie pokazuje życie niekoniecznie związane z showbiznesem. Jako gwiazda mająca ponad 2,5 mln followersów jest świadoma tego, że jej poczynania w social mediach mogą mieć wpływ na innych. Tym samym, swoimi wpisami jak zdjęcie poniżej, celebrytka chce pokazać, że to co robi jest normalne i nie trzeba się tego wstydzić. 

Zdjęcie ma już prawie 300 tys. polubień i wywołało sporą kontrowersję. 

 

And now this #pumpupthejams #mombreak

A post shared by P!NK (@pink) on

 

Pink chce przez nie pokazać, że jest wielozadaniową mamą i niczego się nie boi. Karmienie piersią dla wielu matek jest największym urokiem macierzyństwa i na pewno wiele z nich może się w tym momencie utożsamić z gwiazdą. 

 

Dinner time

A post shared by P!NK (@pink) on

 

Jej wpis, oprócz tych negatywnych, zebrał również wiele pozytywnych komentarzy oraz podziękowań za to, że w końcu ktoś odważył się pokazać jak to wygląda z tej drugiej strony. Wiele matek tym samym nabrało większej pewności siebie. To, że światowej sławy gwiazda też może być "normalna" i wykonywać zwykłe ludzkie czynności, jest motywatorem dla innych, które w wyniku nadmiaru obowiązków i pracy, często zmęczone, czują się po prostu zrezygnowane i pozbawione radości z przeżywanych chwil z dzieckiem. 

 

Progress #slowandsteadywinstherace

A post shared by P!NK (@pink) on

 

 

Morning!!!

A post shared by P!NK (@pink) on

 

 

Mamas multitasking @hartluck

A post shared by P!NK (@pink) on

 

Widać, że Pink to mama do zadań specjalnych i świetnie sobie radzi z dwójką maluchów! Dodatkowo gwiazda aktywnie spędza czas, zrzucając ostatnie pociążowe kilogramy. Uwielbia jeździć na rowerze oraz wyciskać siódme poty na siłowni. 

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię