16 sierpnia 2017

Baton Anny Lewandowskiej ma tylko 150 kcal!

Spróbuj za darmo z najnowszym SHAPE!

Chcesz posilić się przed treningiem? Potrzebujesz zastrzyku mocy po jego zakończeniu? Spodziewasz się, że w terenie dopadnie cię głód? A może po prostu szukasz zdrowej przekąski dla siebie lub dla dziecka? Już ją znalazłaś – to Power Bars od Anny Lewandowskiej.

Przekąska to ważny element diety, a w przypadku osób aktywnych – wręcz niezbędny. Małe porcje kalorii pomagają utrzymać wysoki poziom energii i ratują w sytuacjach, gdy zjedzenie pełnego posiłku jest niemożliwe. Nie chodzi jednak tylko o kalorie – ważne, by pochodziły one z wartościowych produktów, które dostarczają jednocześnie związki wspomagające funkcjonowanie organizmu. Zamiast zwykłego, przemysłowego batonika, w którym przeważają oczyszczone cukry i zły tłuszcz, i który drastycznie nasila powstawanie w organizmie wolnych rodników, sięgnij po taki, który ogranicza te szkodliwe procesy. Jak go poznać? Po składzie – powinien zawierać tylko naturalne składniki roślinne w jak najmniej przetworzonej postaci. Właśnie takie są Energy Bars od Foods by Ann!

POWER BARS - BATONY MOCY!

Marka Foods by Ann została stworzona przez Annę Lewandowską – trenerkę, specjalistkę do spraw żywienia i wielokrotną medalistkę Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski w karate tradycyjnym, żonę piłkarza Roberta Lewandowskiego. Skąd ten pomysł? Z potrzeby dostępu do naturalnych produktów, które dotychczas nie były w Polsce łatwe do kupienia. Celem Foods by Ann jest promowanie prawidłowych nawyków i świadomych wyborów żywieniowych – bez konieczności dietetycznych wyrzeczeń. Przepis na kulki mocy poznaliśmy dzięki jej książce. Teraz kolej na batony energetyczne! Przekąski sygnowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej mają najwyższą jakość: zawierają tylko naturalne surowce ze sprawdzonych źródeł, a nie ma w nich dodanych cukrów ani chemicznych wspomagaczy. Ich składniki to jedynie owoce, warzywa, orzechy oraz liofilizowane superfoods. Co więcej, batony nie zawierają glutenu, laktozy ani składników GMO. Ich składniki są dobrane w taki sposób, by gotowy produkt nie tylko świetnie smakował, ale także spełniał konkretne funkcje w diecie. 


Energy Bars od Foods by Ann z WAKACYJNYM SHAPE!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię