28 sierpnia 2017

Ivanka Trump. Dieta i trening businesswoman

Jak dba o formę córka prezydenta USA?

Ivanka to spadkobierczyni imperium Trumpa, była modelka, a prywatnie mama trójki dzieci. Ma prawie 4 mln fanów na Instagramie. Dziewczyna jest absolwentką ekonomii i prowadzi również własne biznesy m.in. w branży modowej. Co najważniejsze, zawodowo jest także asystentką swojego ojca. Udziela mu rad oraz wszędzie z nim podróżuje. Jak to możliwe, że mając tyle pasji oraz będąc tak zaradną businesswoman, Ivanka zawsze świetnie się prezentuje? 

Lifestyle Ivanki Trump 


Missing those NYC hot dog stands. Happy #NationalHotDogDay ! #Throwback : Bruce Weber

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on


Ivanka Trump ma 180 cm wzrostu. Pomimo urodzenia trójki dzieci, prezentuje niesamowitą figurę. W maju 2014 roku, niecałe 7 miesięcy po urodzeniu drugiego dziecka, Ivanka znalazła się na okładce amerykańskiego SHAPE.  

Gwiazda zaskoczyła wtedy wszystkich swoją szczupłą sylwetką, bez widocznego cellulitu i rozstępów. Zdradziła, że konsekwentnie ćwiczyła oraz stosowała specjalną dietę, która pozwoliła jej w dość krótkim czasie dojść do perfekcyjnej figury. Ivanka przyznała także, że przed urodzeniem pierwszego dziecka nie dbała za bardzo o to co tak naprawdę je i że to właśnie macierzyństwo oraz troska o zdrowie swoje i dzieci spowodowało, że zaczęła świadomie się odżywiać. To niewiarygodne, że kiedyś jej ulubionymi potrawami były frytki, pizza i tłuste makarony.  

Dieta Ivanki Trump 

Córka amerykańskiego prezydenta postawiła na dietę niskowęglowodanową. Spożywane przez nią posiłki są bogate w pełnowartościowe białko i przyrządzone wyłącznie z nieprzetworzonych produktów. Gwiazda uwielbia kurczaka, łososia i jajka. Na początku ciężko było jej zrezygnować z ulubionych niezdrowych produktów, jednak silna wola dała za wygraną. Teraz matka trójki dzieci nie wyobraża sobie życia bez pysznej, warzywnej zupy. 

 

Birthday tradition: Spaghetti lunch-date!

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

 

Celebrytka raz chciała spróbować nawet przejść na dietę płynną, polegającą na spożywaniu wyłącznie zielonych smoothie. Udało jej się wytrzymać niecałe 8 godzin. Stwierdziła, że to nie jest dla niej i to ostatnie podejście do tego typu diet. Jest wyraźną przeciwniczką głodzenia się.

 

Ideas for #mealplanning that will make the week fly by. (Link in profile.) @maria_marlowe #MealPrep

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

 

Trening Ivanki Trump 

Ivanka uwielbia sport. W szczególności jej ulubioną aktywnością jest joga i pilates. Biega także w półmaratonach i jeździ na rowerze. W amerykańskim SHAPE pokazała swoje ulubione ćwiczenia, dzięki którym wyrzeźbiła mocne i smukłe nogi oraz pośladki. 

Pasję do aktywności Ivanka podziela razem z mężem i zamiast spędzania wspólnie czasu na randkach w restauracjach, grają w tenisa. Gwiazda ma również trenera personalnego, Rhondę Malkin, która znana jest ze swoich tanecznych workoutów. Takie połączenie musiało zaowocować w postaci niesamowitej sylwetki.

 

Up and at 'em!

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

 

 

Quick workout in before the #weekend. #FitnessFriday @nyfitness_petermonge

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

 

Ivanka dbając o swoje ciało nie zapomina również o treningu umysłu. Mimo napiętego kalendarza zawsze znajdzie chwilę na medytację. Uważa, że tylko takie połączenie może przynieść 100% korzyści w byciu zdrową zarówno psychicznie, jak i fizycznie. 

 

date night

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię