20 lipca 2017

Fitnesska pokazała swoją niezwykłą przemianę [FOTO]

I to nie taką, o której myślicie. Jej zdjęcia są hitem!

Kiedy zwykle patrzymy na zdjęcia metamorfoz w sieci wszystkie opierają się na zrzuceniu zbędnych kilogramów oraz wyszczupleniu sylwetki. Jednak nie tym razem. Amerykańska fitnesska, Jolen Jones, chce udowodnić wszystkim, że można zmienić się z kogoś, kto kocha i dba o swoją masę mięśniową, w osobę, która lubi swoje ciało za całokształt, nie wyłącznie za fit sylwetkę. Dziewczyna w takim wydaniu w końcu zaakceptowała siebie!

- Fitnesska, skupiająca się na robieniu formy i fitnesska, która kocha swoje ciało. To nie jest typowe zdjęcie metamorfozy. Skończyłam z życiem w pełni kontrolowanym przez mój wyczerpujący tryb chodzenia na siłownię i ważenia kurczaka, a rozsypanego białka w torebce, żeby w końcu w pełni cieszyć się życiem społecznym. Niektórzy ludzie twierdzą, że jest to "zapuszczenie się", ale nie można dać cenie własnemu szczęściu - tak o swojej przemianie mówi Jolen. 

 

Body builder to body lover. This isn't your typical transformation photo. I went from being controlled by my grueling gym regimen and weighing chicken and having protein shakes in my purse to fully enjoying a social life. Some people might say this is "letting yourself go" but you can't put a price tag on happiness. I call this finding myself and realizing I can have more than one passion in life, whether it's hiking up in Glacier Park or enjoying beers with friends. A six pack didn't make me happy. I was never enough and always needing to improve. Today I went rafting with friends and enjoyed food the old me would have drooled over and wouldn't have dared to touch. Your body is quite LITERALLY the only thing that gets you through this life, your worth and joy isn't weighed by what you can lift or what the scale says. My worth is weighed by those I surround myself with and the smile on my face. #bodylover #bodybuilder #balance #happiness #happyiskey #fitfam #formercompetitor #glaciernationalpark #gnp #middlefork #proteinislifebro #transformation #throwbackthursday #instafit #ilovepizza #montanawomen #montana

A post shared by Jolene Jones (@joleeeenin) on

 

- Ja nazywam to odkryciem i zdałam sobie w końcu sprawę, że mogę mieć więcej, niż jedną pasję w życiu, niezależnie od tego, czy chodzi o lodowisko czy cieszenie się czasem z przyjaciółmi. Sześciopak nie sprawił mi szczęścia. Nigdy nie byłam wystarczająco zadowolona i zawsze chciałam coś poprawić. Pojechałam na rafting z przyjaciółmi i w końcu cieszyłam się jedzeniem, którego kiedyś nie odważyłbym się dotknąć. Twoje ciało jest wystarczające. Jedyną rzeczą, która prowadzi cię przez życie, to twoja wartość i radość, które nie są ważone tym, ile możesz podnieść i co mówi Twoja waga. Moja wartość jest ważona przez otaczających mnie ludzi i uśmiech na mojej twarzy - reasumuje dziewczyna. Teraz jest szczęśliwa. 

 

 

 

 


Co o tym myślicie?


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię