7 lipca 2017

Melania Trump. Czy pierwsza dama USA jest fit?

Jak utrzymuje taką sylwetkę?

Melania Trump pracowała wcześniej jako modelka. Pochodząca ze Słowenii, 47-letnia piękność, prezentuje proporcjonalne i bardzo kobiece kształty. Na jej głowie są spotkania z największymi osobistościami ze świata polityki, liczne zagranicze wyjazdy oraz opieka nad 11-letnim synem. Podczas trwania kadencji swojego męża Donalda Trumpa, pierwsza dama musi zawsze perfekcyjnie wyglądać. Nie jest łatwo, ponieważ ma napięty grafik oraz mało czasu. Jak on to robi? 

Melania Trump kiedyś

Tak wyglądała Melania na początku swojej kariery w modelingu. 

Sylwetka Melanii Trump 

Melania Trump ma 180 cm wzrostu i tak naprawdę nie wiadomo ile waży, chociaż media podają, że 62 kg. Jej największym atrybutem są długie nogi. Ma wymiary 96.5 cm - 66 cm - 94 cm i nosi rozmiar ubrań 36. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 16 lat. 

Dieta Melanii Trump 

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ma słabość do słodyczy, a szczególnie lodów i czekolady. Czasem więc pozwala sobie na odstępstwa od diety. Na co dzień jednak stosuje zbilansowany jadłospis, który dostarcza jej wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Nie jest to żadna restrykcyjna dieta, która ogranicza kaloryczność do minimum i bazuje na wybranych produktach. Podstawą diety Melanii są świeże i nieprzetworzone owoce i warzywa. To dzięki nim może pochwalić się zdrową i promienną cerą. Prezydentowa wypija także minimum 2 litry wody dziennie, świeżo wyciskane soki i zieloną herbatę. Uwielbia wypijać rano smoothie z sezonowych owoców.

Sekretem jej sylwetki jest także nie przejadanie się i dbanie o to, idąc śladem Francuzek, żeby pod koniec posiłku na talerzu zawsze zostawić parę kęsów potrawy. Dzięki temu może pozwolić sobie na lekki deser. Melania unika również ciężkich i tłustych dań. Stosuje sumplementację witamin A, C i E, dzięki którym jej włosy i skóra są w doskonałej kondycji. 

Trening Melanii Trump 

Prezydentowa uwielbia pilates. Stara się ćwiczyć przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Melania zdradza, że to właśnie dzięki tym ćwiczeniom odzyskała także figurę po ciąży. Stosowała wtedy dodatkowe obciążenie na kostki. Czasami do dzisiaj zakłada je spacerując po własnej posiadłości. W Białym Domu istnieje również prywatna siłownia i pokój do indywidualnych treningów, więc nie ma problemu ze znalezieniem chociażby chwili dla siebie na krótki poranny stretching. To samo dzieje się podczas pobytu w apartamencie na 58. piętrze w Trump Tower w Nowym Jorku. Do swojej aktywności fizycznej pierwsza dama USA zalicza również spacery, których dzienna suma może wynieść nawet kilka kilometrów. Prawdą jest również to, że zasiadając u boku prezydenta USA, Melania nigdy nie siedzi w jednym miejscu i dzięki temu cały czas jest w formie. 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię