4 lipca 2017

Dodaj swojej diecie lekkości

Zobacz, co sprawi że Twoje jedzenie będzie naprawdę fit!

Niezależnie od tego, czy preferujesz zajęcia z trenerem personalnym na siłowni, czy uprawiasz gimnastykę w zaciszu swojego domu, nie możesz zapomnieć o włączeniu do aktywnego trybu życia zdrowego żywienia.

Utrzymanie zbilansowanej dieta wpływa na możliwości wysiłkowe organizmu i zmniejszenie ryzyka kontuzji w trakcie aktywności. Szczególnie wiosną oraz latem warto urozmaicić swój jadłospis o warzywa i owoce dostępne o tej porze roku.

Jak sprawić, by Twoje menu było naprawdę fit?

Sezonowe składniki bogate w witaminy i minerały oraz przepisy na zdrowe dania nie wystarczą. Chcąc wprowadzić modyfikację swojej diety, sięgnij także po sprzęt stanowiący alternatywę dla przygotowywania potraw z wykorzystaniem tłuszczu, taki jak piekarnik parowy Electrolux. Dzięki pieczeniu na parze posiłki zachowują cenne składniki odżywcze (aż 90%!) i naturalny smak. Dodatkowo gorące powietrze nadaje kruchość daniom, a para zamyka w środku wilgotność. Zgrana kompozycja składników i dobry sprzęt kuchenny pomogą Ci w przyrządzeniu lekkiej potrawy, w sam raz do wiosennego menu, a gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię