3 lipca 2017

Wygimnastykowana jak j(Y)oga

Z nowym Lenovo Yoga 910 wejdziesz na inny poziom treningu!

Tags: lenovo yoga
Zajęcia ze sztangami i wyczerpujące martwe ciągi nie są twoją ulubioną formą aktywności fizycznej? Bardzo dobrze trafiłaś. Tutaj nauczysz się poprawnie oddychać, wzmocnisz wszystkie mięśnie, poczujesz przypływ endorfin i siłę spokojnego zen, a dodatkowo nie będziesz musiała wychodzić z domu. Tak, to możliwe. Z nowym Lenovo Yoga 910 wejdziesz na nowy poziom treningu, którego nie będziesz chciała zmieniać.

Pozycja szyta na miarę

Niezależnie od tego, czy będziesz lekkim, pływającym po wodzie kwiatem lotosu, czy psem stojącym z głową w dół, Lenovo Yoga 910 dopasuje się do twoich potrzeb. Możesz ją ustawić w każdej z wymagających pozycji. Podobnie jak twoje ciało po serii ćwiczeń, urządzenie ma funkcjonalność 360 stopni. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych niezależnie od wybranej funkcjonalności, ekran urządzenia jest stabilny i pozwala na swobodną pracę, jak ciało ułożone podczas popularnej asany.

Siła spokoju

Joga pozwala ukoić nerwy, oczyszcza organizm i wprowadza w stan energetycznego uniesienia. Dzięki niej będziesz silna i pełna wigoru przez cały dzień. Tak samo jak Lenovo Yoga 910, która po porannym treningu, będzie Ci nieustannie towarzyszyć, dzięki baterii pozwalającej na 15,5 godziny pracy przy rozdzielczości ekranu Full HD. Zapomnisz o ładowaniu, bo Ty i twój laptop będziecie czerpać energię z silnego wnętrza. Porzuć energetyki i litry kawy wypijane przed 12, czas postawić na swoje zdrowie. Czas wybrać jogę.

Relaksujący dźwięk

Lenovo Yoga 910 jest w stanie dopasować się do wszystkich pozycji jogi, a dodatkowo zapewnia nastrój rodem z zajęć u najlepszych mistrzów medytacji. Głęboki, relaksujący dźwięk głośników JBL, każdy o mocy 2 W, z technologią Dolby® Audio™, wciągnie Cię w nowy wymiar treningu. Taki, którego nie doznasz w zwykłym klubie fitness.

Zniewalająca lekkość

Pomimo że joga nie wpisuje się w motto ,,go hard or go home”, to naprawdę potrafi zdziałać cuda z sylwetką. Smukłe nogi, pięknie wyrzeźbiony brzuch i zgrabne ramiona to atuty wszystkich joginek. Siła i delikatność łączą się w całość. Mający przekątną 13,9” oraz zaledwie 14,3 mm grubości i 1,38 kg wagi, laptop Yoga 910 wpisuje się w sportową sylwetkę, którą będziesz cieszyła się już za kilka tygodni, jeżeli treningi zaczniesz już dziś! Bądź wygimnastykowana, zupełnie jak Yoga. Lenovo Yoga 910.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię