26 czerwca 2017

Ariana Grande. Dieta i trening gwiazdy [FOTO PRZED I PO]

Co robi piosenkarka, żeby być fit?

Gwiazda ma ponad 110 milionów followersów na Instagramie. 24-latka jest bardzo drobna i mierzy tylko 154 cm wzrostu. Przy takim typie sylwetki, niestety każdy dodatkowy kilogram byłby widoczny. Będąc osobą publiczną jest narażona na ciągłe zdjęcia paparazzi, którzy tylko czekają na uwiecznienie dodatkowej fałdki na brzuchu. Co więc robi Ariana, żeby cały czas być w świetnej formie? 

Dieta Ariana Grande

Wcześniej była fanką czerwonego mięsa oraz łososia. Nie wyobrażała sobie bez nich jakiegokliwek dnia. Gwiazda przyznaje jednak, że od 2012 roku jest weganką. Od tego czasu jej dieta opiera się na samych produktach roślinnych. Wyeliminowała przetworzoną żywność, fast foody oraz słodycze. Przyniosło to niesamowite rezultaty!

Nie każdy także wie, że Ariana zmagała się hipoglikemią, czyli niebezpiecznym spadkiem ilości glukozy we krwi. Dzięki obecnej diecie, minęły wszelkie związane z nią dolegliwości.  

 

 

positively permanently

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on


Ari uważa, że to właśnie dzięki świeżym owocom i warzywom tak świetnie się czuję. Organiczne jedzenie pomogło jej także z alergiami pokarmowymi. Dzięki tej diecie jest zdrowsza i ma wyraźnie o wiele więcej energii niż dotychczas. Te 5 lat od przejścia na weganizm, nie tylko pomogło jej zrzucić dodatkowe kilogramy, ale przywrócić prawidłową gospodarkę i funkcjonowanie całego organizmu. Ariana zdradza także, że nie obcięła wartości kalorycznych, ani nie zmniejszyła wielkości swoich posiłków. Je tyle samo, ale zwraca szczególną uwagę na jakość produktów. Uważa, że to klucz do sukcesu i pięknej sylwetki. 

Trening Ariana Grande

Gwiazda jest cały czas w ruchu i aktywnie spędza czas. Uwielbia długie spacery ze swoim psem. Chodzi także na siłownię i tańczy. Podczas trasy koncertowej nie tylko spala multum kalorii w trakcie występów, ale także przygotowując się do samego show. 

 

Thank you Detroit !!!

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

 

shoutout to my microphone @nbchairspraylive

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

 

HAHAHAHHA @iamskot

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on


Celebrytka uwielbia treningi cardio jak np. jeżdżenie na rowerze, czy wspinaczkę. Uprawia także jogę, medytuje i ćwiczy oddech. Codziennie stara się znaleźć chociaż chwilę na trening. Ariana dba także o prawidłową ilość snu i pielęgnację skóry. Dzięki temu jej cera jest promienna i świeża. 

Ariana uważa także, że trzebać kochać swoje ciało niezależnie od tego jak wygląda. Wspiera wszystkie kobiety na całym świecie. Podpisujemy się pod tym! #JestemSHAPE #SHAPEnotHATE 

 

#internationalwomensday / every single day. love youuu.

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię