26 czerwca 2017

Konkurs "Wygraj książkę Zdrowe Zupy z SHAPE"

Do wygrania 5 egzemplarzy!

Wszyscy kucharze mają swoje swoje ukochane potrawy, a specjalnością Rebecci Katz są zupy. Jej miłość do zup zdrodziła się jeszcze w dzieciństwie, gdy gotowała razem z mamą i babcią. Z czasem zaczęła doceniać nie tylko ich walory smakowe, ale i odżywcze. 

O zdrowym działaniu zup przekonła się zwłaszcza, gdy zaczęła gotować dla osób chorujących na nowotwory. Obserwowała, jak miska pożywnego wywaru potrafiła wzmocnić nawet ciężko schorowane osoby. 

Rebecca zaczęła więc eksperymentować ze smakami i składnikami tak, by jej zupy zawierały jak najwięcej składników odżywczych, a jednoczesnie były pyszne. Wyniki jej poszukiwań są nadzwyczajne. Stworzyła 60 receptur doskonałych zup, które nas odżywiają, odświeżają pocieszają i zachwycają!

Rebecca Katz - mistrzyni sztuki kulinarnej współpracująca z organizacjami prozdrowotnymi, autorka wielu nagradzanych książek, m.in. The Cancer-Fighting Kitchen, The Longevity Kitchen.

Więcej na zdrowezdrowie.pl

Z okazji wydania książki mamy dla Was aż 5 egzeplarzy! Co zrobić, żeby wygrać? 

Wystarczy, że pod konkursowym zdjęciem książki "Zdrowe Zupy" na Instagramie SHAPE odpowiesz na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty miałbyś otrzymać od nas książkę?

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy 1 z 5 egzemplarzy

Konkurs trwa od 26.06 do 2.07.2017r. 

Rebecca Katz zaprasza na wyjątkową ucztę! Specjalnie dla Czytelników SHAPE rabat -5% na www.klubpdp.pl kod: SHAPE5. 

Regulamin Konkursu TUTAJ


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię