20 czerwca 2017

Trening Float fit adidas #HereToCreate na basenie w Pałacu Kultury i Nauki

Zobacz, jak wyglądają ćwiczenia na desce!

W niedzielę, 28 maja, w niedostępnej na co dzień przestrzeni basenu w Pałacu Młodzieży w PKiN odbył się niezwykły trening na deskach unoszących się na wodzie, popularny w USA, Float fit. Przepiękne wnętrza, strefa spa i sesja zdjęciowa pod czujnym okiem Jessiki Mercedes - tak wyglądał drugi trening z serii adidas Women #HereToCreate! 

adidas wspólnie z Jessiką Mercedes, znaną blogerką modową i dyrektor kreatywną serii treningów adidas Women #HereToCreate przygotował mnóstwo niespodzianek. Zajęcia float fit poprowadziła Zuzanna Kijanowska, była mistrzyni Polski w akrobatyce sportowej. Po treningu dziewczyny mogły wziąć udział w indywidualnej sesji zdjęciowej. Jessica zaplanowała również strefę spa, w której można było skorzystać z masażu dłoni, karku czy pleców, zmieszać samemu naturalne kosmetyki czy rozkoszować się smakiem świeżego kokosa. Atmosfera jej ukochanego Tulum zagościła tego dnia do Warszawy.

Seria treningów adidas Women #HereToCreate to 7 miesięcy niesamowitych wrażeń,
7 niecodziennych dyscyplin sportowych, 7 wyjątkowych warszawskich lokalizacji oraz niesamowite trenerki.

 

Już 24 czerwca o kolejne sportowe emocje zadba Ilona Bekier, która poprowadzi taneczny trening w festiwalowym klimacie! Zapisy trwają!

Więcej informacji o treningach adidas Women #HereToCreate na stronie www.adidas.pl/treningiadidaswomen oraz w wydarzeniu na FB www.facebook.com/events/1852456005016167


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię