17 czerwca 2017

Piotr Stramowski. Fit motywacja [FOTO]

Jak aktor dba o swoją formę?

29-letni aktor znany jest ze swojej roli komisarza w popularnym polskim filmie Pitbull. Przygotowania do tej roli nie były łatwe, a sam zainteresowany przeszedł niesamowitą metamorfozę. Poprzez ciężkie treningi i radykalną zmianę diety jego sylwetka nabrała niesamowitej rzeźby!

Piotr Stramowski metamorfoza

Wcześniej przystojny aktor również był fit, ale nie na taką skalę jak teraz. Widać sporą różnicę w procentowej zawartości tkanki tłuszczowej. Twarz nabrała widocznych zmarszczek, a biceps urósł do imponujących rozmiarów. 

Piotr Stramowski dieta

Aktor korzystał z cateringu dietetycznego, który ściśle wyliczał niezbędne makroskładniki potrzebne do zbudowania masy mięśniowej. Czasami jednak, jak widać w postach na Instagramie, Piotrek sam gotuje, gustując w posiłkach białkowo-tłuszczowych. 

 

Śniadanie Mistrzów! #breakfast #backtohealthy #eatclean

A post shared by Piotr Stramowski Official (@piotrstramowski_official) on


W czasie przygotowań do roli Majami, aktor był bardzo zdyscyplinowany w kwestii jedzenia. Jadł 5 posiłków dziennie, z czego wszystkie składały się ze zdrowych i nieprzetworzonych produktów. Stramowski nie wierzy także w krótkotrwałe diety, ponieważ uważa, że to tylko chwilowe działania, nie do zastosowania na dłuższą metę. Sądzi, że po nich organizm i tak wraca do wcześniejszych przyzwyczajeń, a jeżeli chce się uzyskać trwałe zmiany, trzeba zmienić całe dotychczasowe podejście do własnego zdrowia.

 

"PITBULL. WSPOMNIENIA"... #pitbullniebezpiecznekobiety #majami #movie #patrykvega #tattoo #gym #memories #goodtime

A post shared by Piotr Stramowski Official (@piotrstramowski_official) on


Trening Piotra Stramowskiego

Aktor wylał morze potu przygotowując się do roli w Pitbullu. Oprócz wielogodzinnych treningów na siłowni, ćwiczył także ze specjalną jednostką policji. Dzięki temu skoki, sprinty, szybkie zmiany tempa, stanie na jednej ręce, czy podciąganie naprawdę sporych ciężarów to dla niego łatwy orzech do zgryzienia. 

 

Spotkanie po latach z @adam.nowacki #gym #bodybuilder #bydgoszcz #fit #petarda #forma

A post shared by Piotr Stramowski Official (@piotrstramowski_official) on

 

Ciężka praca nie tylko się opłaciła z uwagi na świetny wygląd, ale co najważniejsze na samopoczucie, pewność siebie, zdrowie i sprawność fizyczną, której może pozazdrościć niejeden kulturysta.

 

Time to go back... nie próżnujemy #chicago #gymfreak #timetogo #nieproznujemy

A post shared by Piotr Stramowski Official (@piotrstramowski_official) on

 

Widać, że zdrowe nawyki zostały i aktor do dnia dzisiejszego stara się być fit. Popieramy!

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię