14 czerwca 2017

Najszczęśliwsze 5 km na świecie wraca do Warszawy

Bieg The Color Run by Skittles już 25 czerwca!

To bieg inny, niż wszystkie. Na jego trasie można spotkać uśmiechnięte matki z wózkami, ojców niosących na barana umorusane dzieci, roztańczone grupy młodzieży, a nawet jednorożce. Na wszystkich czekają co kilometr stacje z kolorowym proszkiem oraz jedna wyjątkowa z pianą.

Eksplozja kolorów, masa cukierkowych niespodzianek, wspólny okrzyk radości i impreza. To wszystko czeka uczestników The Color Run by Skittles, określanego także jako „najszczęśliwsze 5 km na świecie”. 

Zasady są proste: nikt się nie ściga, nikt nie mierzy czasu, uczestnicy rywalizują jedynie o to, kto dotrze do mety najbardziej pokolorowany. Do Polski bieg przywędrował zza oceanu włączając nasz kraj w wielkie przedsięwzięcie zrzeszające blisko 300 lokalizacji na całym świecie. Zdobył serca Polaków już od pierwszej edycji i przez trzy lata obecności zgromadził już ponad 47 tysięcy uczestników. Proszek, którym obsypywani są zawodnicy, jest w pełni naturalny, dlatego wystartować może tu naprawdę każdy - również osoby na wózkach. Jak podkreślają organizatorzy, połowa uczestników wcześniej nie miała odwagi pokonać dystansu 5 km, a na The Color Run każdy z nich zrobił to z uśmiechem na twarzy. To wydarzenie, w którym pobiec mogą wspólnie: mama ultramaratonka, tata triathlonista i ich pociecha, która na zwykłych zawodach przygląda się z podziwem mijającym ją zawodnikom. Tak, w tym biegu mogą wystartować dzieci - te poniżej 10 roku życia w The Color Run by Skittles biegną za darmo i stanowią 15 procent uczestników. Są wśród nich również kilkumiesięczne maluszki. Tak jak również 60 i 70-latki - w tym roku bieg w Poznaniu ukończył 71-letni zawodnik.

The Color Run by Skittles pokoloruje Warszawę w pierwszy wakacyjny weekend, 25 czerwca. Tysiące szczęśliwych biegaczy opanuje błonia PGE Narodowego.

Specjalnie dla Was mamy 15% zniżkę:

Dołącz do biegu!

Zapisy na www.thecolorrun.pl


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię