9 maja 2017

Czerwcowy SHAPE z Natalią Siwiec oraz treningiem DVD Body Lifting Edyty Litwiniuk już w sprzedaży!

Zobacz, dlaczego warto go mieć!

Gwiazdą czerwcowego numeru SHAPE jest wszystkim znana, przepiękna modelka, Natalia Siwiec. Dodatkiem do gazety jest - UWAGA - płyta treningowa redaktor naczelnej SHAPE (!) - BODY LIFTING - po raz pierwszy wydany na DVD autorski program Edyty Litwiniuk.

Natalia Siwiec - gwiazda okładki SHAPE

Natalia w przeprowadzonym przez SHAPE wywiadze opowiada o swojej diecie oraz o aktywności fizycznej. Zachęca już sam okładkowy headliner - Piękno zaczyna się w kuchni. Jaki jest więc sekret gwiazdy i jej sylwetki? 

- Dobre ciało i wygląd skóry, włosów, paznokci w 80% zależą od tego, co jemy. Inaczej ćwiczenia fizyczne nie przynoszą właściwych rezultatów - mówi Natalia magazynowi SHAPE. 

W czerwcowym numerze SHAPE możemy dowiedzieć się również, że "sezon plażowy to jej żywioł" oraz że gwiazda "unika glutenu i laktozy". "Przywiązuje także wysoką wagę do jakości produktów". 

Opowiada także o suplementach, porach posiłków i uzależnieniu do słodyczy, które udało jej się rzucić. Chcesz wiedzieć jak? Zajrzyj do najnowszego SHAPE! 

Edyta Litwiniuk - pierwsza autorska płyta na DVD - Czy zostanie drugą Chodakowską?

Body Lifting - czyli trening dla wiecznie początkujących, przy jednoczesnym maksymalnym spalaniu tłuszczu! Dzięki niemu nie tylko w końcu będziesz miała wymarzony płaski brzuch, ale ujędrnisz pośladki i wypracujesz zgrabne uda. 

Gwarantujemy, że przez 50 minut oczyścisz umysł, zrelaksujesz się i co najważniejsze, wzmocnisz całe ciało. Po treningu poczujesz ogromną satysfakcję z podjętego razem z Edytą wyzwania! 

Lato tuż tuż! Pamiętaj, że silny umysł to także silne ciało!

Edyta Litwiniuk - znana trenerka, dietetyk. redaktor naczelna SHAPE, była zawodniczka kadry narodowej w biegach sprinterskich, autorka programu fitness dla kobiet w ciąży Pregnicious Program, wykładowca szkoleń sportowo-żywieniowych, absolwentka studiów doktoranckich Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ale przede wszystkim szczęśliwa żona i mama dwóch ślicznych córeczek - zaprasza do wspólnego treningu! 

Czerwcowy SHAPE kupisz w wybranych punktach sprzedaży oraz online - TUTAJ


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię