8 maja 2017

Pierwszy trening z serii adidas Women #HereToCreate za nami

SHAPE też tam był!

22 kwietnia odbył się pierwszy trening z serii adidas Women #HereToCreate. Trening fitness „Light it up!” poprowadziła charyzmatyczna Izabela Parszczyńska wraz ze sztabem wspierających ją trenerów. Uczestniczki odkryły fitness na nowo i miały okazję ćwiczyć w zupełnie nowym „świetle” dzięki niecodziennej lokalizacji. 

Budynek The Tides położony zaledwie kilka metrów od brzegu Wisły, jego ciekawa architektura rozświetlona przez kolorowe światła, nocna panorama Warszawy i energetyczna muzyka - to właśnie w takiej oprawie Iza wprowadziła dziewczyny w trening fitness „Light it up!”. O niesamowitą atmosferę zadbała Jessica Mercedes, która razem z dziewczynami dzielnie stawiła czoła sportowemu wyzwaniu przygotowanemu przez Izę.

 

Jednak treningi adidas Women #HereToCreate to nie tylko sam sport - to także zaskakujące atrakcje. Po intensywnych ćwiczeniach dziewczyny mogły się zrelaksować w strefie chillout lub wykazać się kreatywnością w strefie DIY. 

 

Trening fitness „Light it up!” to dopiero początek! adidas Women co miesiąc będzie zachęcać kobiety do przekroczenia swoich sportowych granic oraz motywować do kreatywnych ćwiczeń. Seria treningów adidas Women #HereToCreate to 7 miesięcy niesamowitych wrażeń, 7 niecodziennych dyscyplin sportowych, 7 wyjątkowych warszawskich lokalizacji oraz niesamowite trenerki.

 

Już 28 maja o kolejne sportowe emocje zadba Zuzanna Kijanowska, która wprowadzi uczestniczki w niezwykły świat Float Fit w przepięknych wnętrzach basenu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie! Zapisy ruszają już niebawem!

Więcej informacji o treningach adidas Women #HereToCreate na stronie adidas.pl/treningiadidaswomen oraz wydarzeniu na Facebooku adidas Women.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię