14 kwietnia 2017

Khloe Kardashian komentuje stosunek do dawnej nadwagi [FOTO]

Jest dumna ze swojej figury. Widać to na najnowszych zdjęciach!

32-letnia Khloe Kardashian od zawsze zmagała się z problemami dotyczącym swojej figury. Jej walka o szczupłą i wysporotwaną sylwetkę trwa cały czas, ponieważ gwiazda ma skłonności do tycia. Kardashianka jednak dwa lata temu, po załamaniu nerwowym oraz rozwodzie z Lamarem Odomem, postanowiła w końcu raz na zawsze pozbyć się nadprogramowych kilogramów i zaczęła ostro trenować. Schudła ponad 22 kg i stała się motywacją dla wielu kobiet!

Khloe Kardashian uważana kiedyś za najbrzydszą z sióstr motywuje do działania. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Evening Standard zdradza sekrety swojej walki z nadwagą i komentarzami innych. Jej najnowsze zdjęcia dowodzą, że celebrytka nie zrezygnowała z dotychczasowych, zdrowych przyzwyczajeń i nie doświadczyła efektu jojo! Dodatkowo możemy zobaczyć ją w kusym body, które odsłania jędrną pupę oraz rewelacyjne nogi. 

- Kiedy byłam bardziej przy tuszy, stylistki, czy nawet wielcy projektanci nie chcieli ze mną współpracować! - przyznaje w nim Khloe. 

- Także blogerki, czy inni celebryci kierowali w moją stronę negatywne komentarze i głośno komentowali ówczesną nadwagę. Nie zapomniałam ich nazwisk i stanowczo je pomijam planując dzisiejsze projekty - dodaje Khloe. 

 

Kardashian, która ma swoje własne fitnessowe show, nazywające się tak, jak jej autorska książka Revenge Body, cieszy się z każdego uczestnika, który dzięki jej motywacji zrzuci wagę oraz pokaże swoje rezultaty na wizji. Wie, przez co sama przechodziła i jak trudno jest takim osobom funkcjonować w społeczeństwie. 

- Kiedy chodziłam z moimi siostrami na zakupy, ekspedientki nigdy nie chciały odnaleźć ubrań w moim rozmiarze i odsyłały mnie z kwitkiem. Zawsze byłam postrzegana jako ta plus size, czyli gorsza - mówi Khloe. 

Khloe Kardashian będzie mieć własne fitnessowe show

 

Gwiazda zamieniła słowa w czyny, wprowadzając na rynek swoją nową markę odzieżową Good American Jeans, której oferta nie jest podzielna na rozmiary normal size oraz plus, tylko po prostu "rozmiar, kóry danej figurze pasuje". Celebrytka uważa, że jeansy, które w erze jej nadwagi były tylko marzeniem, mogą wyglądać dobrze na każdej sylwetce! Wystarczy dobry materiał oraz krój. 

 

Polaroids please! Thank you @eveningstandardmagazine for my feature ️

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

- Nigdy także nie uważałam siebie za gorszą. Chociaż w wieloma dodatkowymi kilogramami, byłam świadoma swojej wartości oraz tego, co reprezentuje sobą w środku. Żadna z nas nie powinna negatywnie myśleć o swoim ciele, niezależnie od liczby, która ją definiuje - dodaje. 

 

Polaroids please Evening Standard Magazine

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

- Motywem przewodnim mojej nowej linii ubrań jest siła, moc i motywacja, która sprawi, że kobiety o różnych kształtach poczują się dobrze w swoim ciele. Trendy przekraczają rozmiar! - komentuje Khloe Kardashian. 

Co o tym myślicie? Khloe motywuje do dbania o siebie, ale także akcteptowania takiego, jakim się jest. Stanowczo popieramy!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię