13 kwietnia 2017

Team Triaction i event #JoinTheMovement w Szwajcarii [RELACJA SHAPE]

Moda, sport, fit motywacja i szwajcarskie Alpy w tle!

Pięć światowych gwiazd fitnessu spotkało się w przepięknym alpejskim kurorcie, żeby wspólnie przeprowadzić premierę najnowszej kolekcji sportowej Triumph Triaction. Amerykańska fitness guru Anna Victoria, polska blogerka Anna Skura, dietetyczna mentorka Alice Liveing, gwiazda telewizji Isabel Edvardsson oraz włoska florecistka olimpijska, Margherita Granbassi wraz z dziennikarkami z całej Europy w Verbier wspólnie świętowały launch nowej linii. 

Każda z ambasadorek marki Triumph reprezentuje swoja osobą inną historię, energię oraz życiowe próby, którym musiały kiedyś sprostać. Udowodniły to podczas eventu w Szwacjarii, że niemożliwe nie istnieje i jeżeli czegoś mocno się chce oraz wierzy w to, że się uda, to wszystko jest tylko kwestią czasu. 

Od lewej przepiękna Anna Skura "Whatannawears"Margherita Granbassi, Anna Victoria oraz Alice Liveing.

 

Juhuuu poznajcie mój Team Triaction Miesiąc temu poznałyśmy się w UK,na sesji zdjęciowej dla @triumphlingerie i wzięłyśmy udział w challang'u, który przygotowała dla nas @annavicktoria i teraz wspólnie tworzymy Team Triaction. Wtedy jeszcze takie niepewne, a widząc się ponownie w Szwajcarii naprawdę poczułyśmy się prawie jak rodzina #TriumphFamily. Każda z nas jest inna a misją każdej z nas jest motywować i zainspirować do działania każda z Was na całym świecie. Do działania Nie tylko sportowego TRY ANYTHING to nasza Triumphowa misja Od lewej: @marghegranbassi (Włochy) florecistka,która w Pekinie zdobyła medal Olimpijki,ale po 7 operacjach na kolano musiała przerwać swoją wielką karierę. Obecnie jest mamą i motywatorką i zna naszą Sylwię Gruchałę ️ @annavictoria (USA) fitnessowe guru, która jeszcze jakiś czas temu jadła 3 x dziennie McDonalda,i gdy z tego powodu trafiła do szpitala ,postanowiła diametralnie zmienic swoje zycie i stała się inspiracja dla ponad 1,5 mln osób na ig ‼️‼️ Alice @clean_eating_alice (U.K.) tez jeszcze dwa lata temu była dorodna "kluseczka" na jej insta możecie zobaczyć zdjęcie "przed" , teraz jako trenerka pomaga innym przejść na "lepszą stronę" @isabeledvardsson (Niemcy) brakuje jej z nami na zdjęciu, ponieważ jako tancerka Tańca z Gwiazdami musiała lecieć na kolejny program A moją historię znacie ️ na co dzień walczę o swoje cele i marzenia z całkiem niezła gromadką moich kochanych obserwatorów i czytelników i walczę ze stereotypami drobnych blondynek,które chcą przenosić góry ( w przenośni i dosłownie ) Już niebawem będę mogła podzielić się z Wami naszymi niesamowitymi challenagami! #TriumphFamily #Triaction #switzerland #swiss #verbier

A post shared by Anna Skura | Travel & Fashion (@whatannawears) on

 

Launch sportowej linii Triumph Triaction w Szwajcarii 

 

Dwudniowy pobyt w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu W Verbier był połączeniem szwajcarskiej precyzji, niesamowitej gościnności i dbałości o każdy detal, które na długo pozostaną w pamięci. 

 

 

Relację redakcji SHAPE można było oglądać na Facebooku oraz Instagramie. Prowadzone live streamingi zgromadziły spore grono zainteresowanych dziewczych, których marzeniem było dołączenie do odbywającego się spotkania z ambasadorkami marki Triumph. 

ZOBACZ Gwiazda fitnessu Anna Victoria, przedstawia Team Triaction by Triumph

 

Każda gwiazda była dla uczestniczek wyjazdu #JoinTheMovement na wyciągnięcie ręki. Nie obyło się bez wspólnych zdjęć oraz wywiadów. Trenerki chętnie dzieliły się osobistymi historiami oraz tym przez jakie przeciwności losu musiały przejść, żeby znaleźć się na aktualnym etapie życia. Ich niesamowita energia i motywacja, dla wielu stały się motorem napędowym do podjęcia zmian i realizowania siebie. 

 

 

Trenerki podczas odbywających się w trakcie wyjazdu treningów dały z siebie maksimum możliwości. Wspólnie motywowały do tego, żeby pokonywać słabości i być jeszcze lepszymi wersjami siebie. Ćwiczenia cardio oraz sesja rozciągania połączona z rollowaniem okazały się strzałem w dziesiątkę!

 

 

Również zaproszone redaktorki musiały pokonać swoje własne wyzwanie podczas górskiej wędrówki po Alpach. Godzinny spacer był niezłym sprawdzianem i z pewnością nie byłby komfortowy gdyby nie sepcjalistyczne obuwie marki Keen do przecierania szlaków w najbardziej ekstremalnych warunkach. 

Nagrodą za włożony trud był lunch z nieziemskim widokiem na Alpy. Takie działania motywują do dalszej pracy nad rzeczami, które pozornie mogą wydawać się trudne. 

 

Triumph aktywując swoją sportową linię Triaction chce pokazać, że biustonosze sprotowe nie muszą tylko ładnie wyglądać, ale powinny spełniać swoje podstawowe funkcje. Dając naszym biustom pełną swobodę ruchów oraz wygodę podczas aktywności fizycznej, marka wyznacza nowe standardy w segmencie luksusowej odzieży funkcjonalnej. Nam ich kolekcja skradła serce! 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię