6 kwietnia 2017

Edyta Litwiniuk publikuje zdjęcia w bikini bez photoshopa [FOTO]

ZOBACZ zdjęcia!

Nasza Redaktor Naczelna ma spory dystans do swojej figury i nie boi się pokazać ciała bez retuszu. Mama dwójki córeczek świetnie prezentuje się w kostiumie kąpielowym! Nie widzi potrzeby, żeby w jakikolwiek sposób ingerować w przeróbkę swoich zdjęć. Zobacz sama! 

Edytę na Instagramie na co dzień obserwuje ponad 10 tysięcy fanów. Fitnesska publikuje treningi, zdjęcia posiłków, czy właśnie motywacyjne foty w bikini. Musimy przyznać, że jej energia i charyzma potrafi zmotywować każdego. Widoczne mięśnie i niedorysowana photoshopem rzeźba prezentuje się imponująco!

Nie zapomnij także obserwować Edyty na Instagramie - @edytalitwiniuk.pl

 

 

 

Wiem jak ważny jest wygląd dla każdej z nas. Doskonale wiem ile trzeba włożyć wysiłku i pracy by dobrze czuć się we własnej skórze. Szczególnie doceniam wszystkie Mamy, które na co dzień zmagają się ze swoim ciałem. Doskonale wiem jak trudny jest powrót do formy po pierwszej, a jeszcze trudniejszy po drugiej ciąży. Po kolejnych pewnie też. Wiem również jak dobry wygląd i fajne postrzeganie siebie może determinować nasze samopoczucie. Tak się zastanawiam co mogę zrobić, by pomóc jeszcze większej liczbie kobiet? Co można zrobić by kobiety mocniej wierzyły w siebie?! Chciałabym byście podjęły próbę walki o siebie. Jestem pewna, że jesteśmy wartościowe, ale chcę byśmy czuły się lepiej. Wiem, że nie jest łatwo, ale ja walczę. Dołączysz się? Dziewczyny co możemy wspólnie zrobić? Ściskam bez photoshopa #niespodziewaneniespodzianki #motheroftwo #gymfreak #fitmama #fitmom #personaltrainer #gym #gymfreak #fitgirl #fitnesssport #sport #fitness #instapic #instahappy #workout #training #edytalitwiniuk #triathlon #running #runninggirl #chillout #night #resttime #newyear #behappy #family #resolutions #goals #dreamscometrue

Post udostępniony przez Edyta Litwiniuk (@edytalitwiniuk.pl)

 

 


Tak wyglądała Edyta parę miesięcy temu również bez retuszu:

 

ZOBACZ Paulina Sykut-Jeżyna gwiazdą najnowszego SHAPE [+ DVD z Kasią Wolską

 

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię