30 marca 2017

Dominika Gwit. Historia jej odchudzania

Dziewczyna ma dystans do swojej wagi!

Dominika zawsze kojarzyła się raczej jako aktorka o bardzej okrągłych kształtach. W 2015 roku postanowiła schudnąć i z tygodnia na tydzień jej waga gwałtownie malała. Dziewczyna w ciągu paru miesięcy zrzuciła aż 40 kg! Co dzieje się teraz z jej wagą?

28-latka ma 160 cm wzrostu. Jej spektakularna metamorfoza z 2015 roku była na ustach całego kraju. Ważąca wtedy ponad 100 kg dziewczyna schudła do 53 kg. Dziennikarka sama przyznała, że dosyć długo trwała w swoich postanowieniach. Ostatnio jednak widoczny jest jej ponowny wzrost masy ciała. Co więc się stało, że dopadł ją efekt jojo? Dziewczyna wydała na ten temat nawet książkę. 

 

 

#to#ja#jestem#jaka#jestem#kobiecość#miłość#fun#evening#jubileusz#dzieńdobrytvn

Post udostępniony przez Dominika Gwit (@dominikagwit)

 


Przygoda z odchudzaniem Dominiki zaczęła się od porady u fachowców, czyli dietetyka i trenera. Dwa lata temu dziewczyna miała specjalnie rozpisaną dietę, która dostarczała jej organizmowi ujemny bilans kaloryczny. Aktorka uważała na to co je i skrupulatnie przestrzegała jadłospisu. Dodatkowo zapisała się na siłownię. Bieganie oraz ćwiczenia siłowe sprawiały jej radość. Dodatkową motywacją było to, że wiedziała, że robi to dla własnego zdrowia. 

Później jednak wpadła w niebezpieczne zamknięte koło odchudzania. Była tak pochłonięta myślami o zdrowym jedzeniu i ćwiczeniach, że nie liczyło się dla niej nic innego. Mania jak najchudszej sylwetki sprawiła, że poza pracą i treningami, nie miała już czasu dla rodziny i przyjaciół. Wiedziała, że zmierza w bardzo złym kierunku. Media były jednak zachwycone jej metamorfozą i Dominika stałą się inspiracją dla tysięcy młodych dziewczyn.

 

Sesyjnie, kobieco, najlepiej:) #sesja #ZaZaMedia #jestmoc #makeupartist @eyebar_polska

Post udostępniony przez Dominika Gwit (@dominikagwit)

 

Po jakimś czasie jednak odpuściła i zaczęła tyć. Niestety z powodu niskiego wzrostu każdy kolejny kilogram stawał się coraz bardziej widoczny. Dominika przytyła wtedy 7 kg i ważyła 60 kg. 

- Niestety widzę, że teraz przytyłam. Nie umiem sobie sama z tym poradzić. Z powrotem poprosiłam o pomoc fachowców. Poszłam do coacha żywieniowego i ponownie będziemy odnajdować tę właściwą drogę dla mojego organizmu. Ja znam obie skrajności i muszę w końcu znaleźć swój złoty środek. Przeszłam naprawdę długą i bolesną drogę sama ze sobą gdzieś tam w głowie, żeby to zrozumieć - tak 2 lata temu komentowała powrót do starej sylwetki Dominika.

W 2017 roku jej nadprogramowa waga jest jeszcze bardziej widoczna. Aktorka komentuje sprawę tak, że akceptuje siebie, swoją aktualną figurę i kilogramy. Właśnie taką lubi siebie najbardziej.

Widać także, że dziewczyna ma spory dystans do teraźniejszej wagi i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na swój temat. 

 

UPDATE:

 

 

Wielka przygoda się skończyła!!!! Było pięknie! Trzy miesiące ciężkiej pracy, wylanego potu, czasem łez, a w każdy piątek nieopisanego szczęścia i dumy! Dziękuję wszystkim ludziom, którzy pracują przy programie @tanieczgwiazdami!!!Praca z Wami była dla mnie wielkim wyróżnieniem! @zorakorolyov nie mam słów, aby opisać swoją wdzięczność dla Ciebie. Twój Talent, Pracowitość i Cierpliwość są nieocenione! Jesteś świetnym tancerzem i wspaniałym Człowiekiem!!! @natalia_szroeder jeszcze raz z całego serca Ci gratuluję! Leć jak najdalej nasz kolorowy ptaku! Zdobywaj szczyty! Jesteś Artystką! Przed Tobą długa i piękna droga! Z całego serca życzę Ci powodzenia! Dziękuję wszystkim Wam - moim fanom, widzom, internautom. Dzięki Waszemu wsparciu ta przygoda była jeszcze piękniejsza!!! No cóż... Coś się kończy, coś się zaczyna... Przede mną wakacje pełne teatralnej pracy!!! Całuję Wasza Domi

A post shared by Dominika Gwit (@dominikagwit) on

 

Dominika nie wygrała programu, ale świetnie się w nim bawiła. 

Co tym myślicie? 

ZOBACZ Niesamowita metamorfoza Karoliny Szostak [FOTO]


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię