30 marca 2017

Dominika Gwit. Historia jej odchudzania

Dziewczyna ma dystans do swojej wagi!

Dominika zawsze kojarzyła się raczej jako aktorka o bardzej okrągłych kształtach. W 2015 roku postanowiła schudnąć i z tygodnia na tydzień jej waga gwałtownie malała. Dziewczyna w ciągu paru miesięcy zrzuciła aż 40 kg! Co dzieje się teraz z jej wagą?

30-latka ma 160 cm wzrostu. Jej spektakularna metamorfoza z 2015 roku była na ustach całego kraju. Ważąca wtedy ponad 100 kg dziewczyna schudła do 53 kg. Dziennikarka sama przyznała, że dosyć długo trwała w swoich postanowieniach. Ostatnio jednak widoczny jest jej ponowny wzrost masy ciała. Co więc się stało, że dopadł ją efekt jojo? Dziewczyna wydała na ten temat nawet książkę. 

Przygoda z odchudzaniem Dominiki zaczęła się od porady u fachowców, czyli dietetyka i trenera. Dwa lata temu dziewczyna miała specjalnie rozpisaną dietę, która dostarczała jej organizmowi ujemny bilans kaloryczny. Aktorka uważała na to co je i skrupulatnie przestrzegała jadłospisu. Dodatkowo zapisała się na siłownię. Bieganie oraz ćwiczenia siłowe sprawiały jej radość. Dodatkową motywacją było to, że wiedziała, że robi to dla własnego zdrowia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#i #am #a #woman #happy #love #smile #life

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

Później jednak wpadła w niebezpieczne zamknięte koło odchudzania. Była tak pochłonięta myślami o zdrowym jedzeniu i ćwiczeniach, że nie liczyło się dla niej nic innego. Mania jak najchudszej sylwetki sprawiła, że poza pracą i treningami, nie miała już czasu dla rodziny i przyjaciół. Wiedziała, że zmierza w bardzo złym kierunku. Media były jednak zachwycone jej metamorfozą i Dominika stałą się inspiracją dla tysięcy młodych dziewczyn.

 

Po jakimś czasie jednak odpuściła i zaczęła tyć. Niestety z powodu niskiego wzrostu każdy kolejny kilogram stawał się coraz bardziej widoczny. Dominika przytyła wtedy 7 kg i ważyła 60 kg. 

- Niestety widzę, że teraz przytyłam. Nie umiem sobie sama z tym poradzić. Z powrotem poprosiłam o pomoc fachowców. Poszłam do coacha żywieniowego i ponownie będziemy odnajdować tę właściwą drogę dla mojego organizmu. Ja znam obie skrajności i muszę w końcu znaleźć swój złoty środek. Przeszłam naprawdę długą i bolesną drogę sama ze sobą gdzieś tam w głowie, żeby to zrozumieć - tak 2 lata temu komentowała powrót do starej sylwetki Dominika.

W 2017 roku jej nadprogramowa waga jest jeszcze bardziej widoczna. Aktorka komentuje sprawę tak, że akceptuje siebie, swoją aktualną figurę i kilogramy. Właśnie taką lubi siebie najbardziej.

Widać także, że dziewczyna ma spory dystans do teraźniejszej wagi i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na swój temat. 

Dominika nie wygrała programu, ale świetnie się w nim bawiła. 

Co tym myślicie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oj tak!!!!#idealnie

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię