22 marca 2017

Konkurs GYM HERO & SHAPE - Zgarnij zestawy GYM HERO

Do wygrania aż 5 zestawów ubrań!

Weź udział w zabawie i wygraj jeden z pięciu zestawów ubrań dla kobiet, w skład którego wchodzą bluzy, legginsy i shakery Gym Hero!


Co trzeba zrobić, żeby wygrać? 


Twoje zadanie konkursowe polega na umieszczeniu na Instagramie zdjęcia z najnowszym wydaniem magazynu SHAPE i dowolnym produktem marki Gym Hero. Zdjęcie musi być podpisane hashtagiem „#shapehero”.

Nie zapomnij też zaobserwować na Instagramie profilu @SHAPE.pl oraz @gymhero_official !

Pamiętaj, że do konkursu możesz złosić tylko jedno zdjęcie. 

Konkurs realizowany jest w terminie od 22 do 29 marca 2017 roku do godz. 23:59. Zwycięskie zdjęcia wybierze redakcja magazynu SHAPE.

Co możesz wygrać? 


Każda zwyciężczyni otrzyma nagrodę w postaci zestawu ubrań marki Gym Hero, w skład którego wchodzą: legginsy, bluza i shaker.
 

Informacja o wygranej dotrze do autorek zwycięskich zdjęć w wiadomości wysłanych na ich konta w aplikacji Instagram. Zwyciężczynie zostaną poproszone o wysłanie odpowiednich danych i informacji na adres mailowy podany w wiadomości prywatnej. Wiadomości zostaną wysłane najpóźniej do 31 marca 2017. Uwaga! Autorki zdjęć mają czas na potwierdzenie swoich danych poprzez wysłanie maila najpóźniej do 3 kwietnia 2017 r. do godziny 15:00.

REGULAMIN Konkursu "GYM HERO & SHAPE - Zgarnij zestawy GYM HERO" jest dostępny na www.shape.pl

O marce Gym Hero 

Klientkami marki są kobiety prawdziwe - niedoskonałe piękności, pełne nadziei i wiary w swoje możliwości, podatne na zwątpienie i strach, których żagle czekają na wiatr pasji, by ruszyć w podróż, której finałem jest odnalezienie szczęścia płynącego ze źródła satysfakcji i spełnienia. 

Przy tworzeniu produktów, przyświeca im idea współudziału w sukcesie swoich odbiorców. Chcą, by wybierając markę Gym Hero, czuli jej obecność, budując tym samym pewność siebie i wynikającą z tego radość z uprawiania każdej sportowej dyscypliny.


Kolekcja „For The Real Heroes”


Nowa kolekcja GYM HERO, została zaprojektowana z myślą o kobietach szukających wszechstronności i stylu w sportowym wydaniu.

Ciemne, stonowane kolory, łamane kolorowymi wstawkami z motywami dzikiej przyrody doskonale nadają się dla kobiet rozpoczynających swoją sportową drogę. Kryją niedoskonałości, podkreślając kobiece kształty, dlatego każda kobieta, bez względu na formę, będzie mogła skupić się na wyznaczonym celu, unikając dyskomfortu. Tworzeniu kolekcji przyświecała myśl, że prawdziwi bohaterowie to ci, którzy właśnie zaczynają i mają w sobie na tyle determinacji, by nie zboczyć z obranej ścieżki. 

Życzymy powodzenia!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię