22 marca 2017

Bartek Janusz i jego kolekcja ubrań wspiera Hospicjum Dziecięce Promyczek

Do akcji dołączyły m. in. Margaret oraz Natalia Siwiec!

Bartek Janusz to topowy stylista fryzur gwiazd. Swoje pierwsze atelier otworzył w 2001 roku, które szybko zyskało uznanie rzeszy zadowolonych klientek. Jego salon na Mokotowskiej 19 działa od 2010 roku i jest kultowym punktem na modowej mapie Warszawy. Oprócz pasji do włosów, artysta rozwija się poprzez sztukę! To właśnie nietuzinkowe połączenie zaowocowało współpracą Janusza z Domowym Hospicjum Dziecięcym "Promyczek". 

Bartek od lat wspiera i współpracuje z Domowym Hospicjum Dziecięcym "Promyczek". Do tej pory wspólne akcje organizowali przy okazji Świąt Bożego Narodzenia.

- Tym razem postanowiłem wesprzeć hospicjum, wypuszczając mini kolekcję ubrań streetowych ze specjalnym logiem: ikonkami w kształcie nożyczek i grzebieni. Do podstawowych narzędzi fryzjerskich dodałem serca, które kojarzą mi się z miłością i pozytywną energią - mówi stylista fryzur, a zarazem projektant, Bartek Janusz

W jego mini kolekcji Kosmyk znalazły się bluzy, czapki, sportowe T-shirty czy koszule w trzech podstawowych kolorach: czerni, bieli oraz czerwieni. Do udziału w akcji Bartek Janusz zaprosił zaprzyjaźnione gwiazdy m.in. Margaret, Kasię Sowińską, Kasię Bujakiewicz, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, Ewę Farnę, Dodę czy Natalię Siwiec.  Jednego dnia, 8 marca, wszystkie te gwiazdy na swoich kontach, na Instagramie umieściły zdjęcia w czapce z kolekcji. Dodatkowym bonusem jest sesja zdjęciowa z udziałem Margaret i Bartka Janusza. 

Ubrania z całej mini kolekcji można kupić w salonie przy ulicy Mokotowskiej oraz na stronie www.sklep.bartekjanusz.pl

Całkowity dochód ze sprzedaży kolekcji zostanie przeznaczony na pomoc dla podopiecznych Domowego Hospicjum Dziecięcego "Promyczek”! 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię