Kontakt

REDAKCJA:
e-mail: shape@shape.pl
tel. 22 421 10 00

prenumerata na: www.sklep.marquard.pl

REKLAMA ONLINE:

Maria Wnuk
Dyrektor Reklamy Online
tel. 22 421 13 80
e-mail: maria.wnuk@marquard.pl

Gracjan Chagowski
Head of Sales Team
tel. +48 22 421 13 86
e-mail: gracjan.chagowski@marquard.pl

Joanna Kopacz
Manager ds. Projektów Specjalnych Online
tel. +48 22 421 13 87
e-mail: joanna.kopacz@marquard.pl

Aleksandra Aleksandrowicz
account manager
tel. +48 22 421 13 98
e-mail: aleksandra.aleksandrowicz@marquard.pl

Beata Moch
koordynator ds. sprzedaży
tel. +48 22 421 13 30
e-mail: beata.moch@marquard.pl

REKLAMA PRINT:

Joanna Myszkorowska
Dyrektor Reklamy
e-mail: joanna.myszkorowska@marquard.pl

Katarzyna Radziejewska
Manager Reklamy SHAPE
tel. 22 421 13 88
e-mail: katarzyna.radziejewska@marquard.pl

Agnieszka Sarnowska
Manager Reklamy SHAPE
tel. 22 421 13 76
e-mail: agnieszka.sarnowska@marquard.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię